Ustawiacz wtryskarek

[Dam pracę] Praca fizyczna > Pracownicy produkcji

No photo

Opublikowano: 22-01-2021 | Wygaśnie: 23-03-2021

Wyświetleń: 42 (unikalne: 34)

pokaż adres email...

Dodane przez: martaeuro
Nazwa firmy:AA Euro Recruitment Poland
Numer NIP:5252462760
Region: Kujawsko-pomorskie
Adres:Zdrojowa 49/4, 87-720 Ciechocinek

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa o pracę
Specjalne wymagania: Brak
Wymiar pracy: Pełny etat
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Możliwość pracy zdalnej: Nie
Rodzaj wynagrodzenia: Stawka godzinowa

Opis

Znasz się dobrze na ustawianiu i przezbrajaniu maszyn produkcyjnych? Wiesz, na czym polega technologia wtrysku tworzyw sztucznych?

Dla dużej bydgoskiej firmy produkcyjnej z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, lidera w województwie kujawsko – pomorskim, szukamy obecnie ustawiaczy maszyn z doświadczeniem w branży. Jesteś spostrzegawczy i dokładny? Zależy Ci na wieloletniej stabilnej pracy w solidnej firmie? Wyślij nam swoje CV!

USTAWIACZ WTRYSKAREK

miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska:

  • przezbrajanie maszyn i ustawianie parametrów wtrysku
  • utrzymywanie zaplanowanych cyklów produkcyjnych dla maszyn oraz ich stałe ulepszanie
  • dbałość o ciągłość produkcji i minimalizację braków
  • rozwiązywanie problemów technicznych
  • udział w naprawie i konserwacji maszyn oraz form wtryskowych

Wymagania:

  • co najmniej zawodowe wykształcenie
  • praktyczne doświadczenie w ustawianiu maszyn wtryskowych (Engel, Demag)
  • znajomość technologii wtrysku tworzyw sztucznych
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic – mile widziane
  • zdolność do analitycznego myślenia i do szybkiego uczenia się
  • umiejętność wyciągania wniosków
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy zespołowej
  • spostrzegawczość oraz dokładność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie: umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe, w tym 30%-owy dodatek do pracy w godzinach nocnych
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej LuxMed i karty sportowej MultiSport
  • ciekawą pracę w przyjaznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach

Zainteresowane osoby, które spełniają wymagania, zapraszamy do wysyłania CV.